8 Maj 2024, 12:24
orzel - plakat konkursu

Sukces uczniów kl.1-3

11 uczniów kl. 1-3 wzięło udział w konkursie wiedzy. Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Laureatami konkursu zostało aż 8 uczniów, którzy otrzymali prestiżowy tytuł „Orła Edukacji Wczesnoszkolnej"
KL.1
1. Marysia Białas
2. Patrycja Michałek
3. Milena Niwczyk
4. Paweł Sochaczewski
Kl. 2
1. Marta Krężelok
Kl. 3
1. Alan Gawliczek
2. Maria Dziewior
3. Julia Marekwica
Wielkie brawa dla laureatów i wszystkich uczestników konkursu!!!