1. Tytuł projektu: Doposażenie i poprawa standardu obecnie funkcjonującej stołówki szkolnej (własnej kuchni i jadalni)
  2. Nazwa programu: Wieloletni rządowy Program Posiłek w Szkole i w Domu na lata 2019 – 2023, moduł 3
  3. Organ prowadzący: Gmina Istebna
  4. Projekt realizowany jest w szkole: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Istebnej.

Cel projektu:

Inwestycja ma na celu kompleksowy remont jadalni i kuchni, który ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa, podniesienie funkcjonalności i standardu pomieszczeń oraz dostosowanie ich do obowiązujących przepisów BHP oraz ochrony przeciwpożarowej. Planowane jest również doposażenie kuchni szkolnej w sprzęt niezbędny do przygotowywania posiłków, aby zwiększyć efektywność pracy zatrudnionym oraz zakup nowych stołów i krzeseł do jadalni – odpowiednich dla dzieci przedszkolnym i klas 1-3.

Źródła finansowania:

• Wartość dofinansowania z Rządowego Programu „Posiłek w szkole i w domu” - 80 000,00 zł
  • Wkład własny - 20 000,00 zł
  • Całkowita wartość zadania - 100 000,00 zł