25 Marzec 2024, 19:32
palma Kingi i Huberta

24 marca 2024r.
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Wójta Gminy Istebna oraz Gminny Ośrodek Kultury.
Wśród wyróznionych prac znalazła się palma KINGI I HUBERTA MAMZEROWSKICH.
Gratulujemy wyróżnienia!!!
Palmy poświęcone zostały podczas Mszy Świętej w Kościele pw. Dobrego Pasterza w Istebnej, po której dzieci otrzymały nagrody.
Więcej informacji oraz zdjęcia na stronie: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738665618396935&id=100067605099361