26 Czerwiec 2024, 19:38
pochód do szkoły 2024

21 czerwca 2024r.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się od mszy św. w Kościele pw. Św. Józefa na Mlaskawce, a następnie uczniowie wraz z nauczycielami przeszli w pochodzie za sztandarem w kierunku szkoły.
Kolejnym punktem uroczystości było przekazanie sztandaru nowemu pocztowi sztandarowemu oraz odśpiewanie hymnu. Następnie uczniowie kl.8 pod czujnym okiem p.Amelii Jałowiczor zatańczyli poloneza.
Po czym nastąpiła najważniejsza część uroczystości - wręczenie dyplomów, świadectw i nagród książkowych.
Podziękowania radzie rodziców za całoroczną pracę złożył pan dyrektor Bogdan Ligocki. Nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom podziękował również samorząd szkolny.

SŁONECZNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!!!
SPOTYKAMY SIĘ 2 WRZEŚNIA!!!