20 Czerwiec 2024, 20:27
konkurs klocki Lego

Nagrody, nagrody i jeszcze nagrody

W ostatnich dniach przed wakacjami P.dyrektor wręczył uczniom dyplomy i nagrody w konkursach:
Budowla z klocków Lego
Konkurs plastyczny "Niesamowite zwierzęta"
Ogólnopolski Konkurs "Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej"
Ogólnopolski Konkurs plastyczny "Europejskie stroje ludowe"
Wyniki:
Budowla z klocków Lego - organizator: p. dyrektor Bogdan Ligocki
1 m-ce Antek i Tomek z kl.5
2 m-ce Wojtek i Gracjan z kl.5
3 m-ce Marysia z kl.1

Zwycięzcy konkursu otrzymali cenne nagrody oraz dyplomy, a każdy z uczestników słodki upominek i także dyplom.
konkurs - budowla z klocków lego

Konkurs plastyczny "Niesamowite zwierzęta" - organizator : p. Magda Krężelok
1 m-ce Marysia z kl.1 i Kinga z kl.4
2 m-ce Patrycja z kl.1
3 m-ce Eliasz z kl.4
konkurs -Niesamowite zwierzęta
P. Magda przygotowała dla zwycięzców nagrody książkowe oraz dyplomy.

Ogólnopolski Konkurs "Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej" - koordynator p. Iwona Legierska
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a na laureatów czekały także nagrody (Milenka, Patrycja, Marysia, Paweł, Marta, Alan, Marysia, Julka)
konkurs - orzeł edukacji wczesnoszkolnej
Ogólnopolski Konkurs plastyczny "Europejskie stroje ludowe" - koordynator: p. Magda Krężelok