11 Czerwiec 2024, 20:25

11 czerwca 2024

Nowo otwarta pracownia pomoże uczniom poszerzać wiedzę i nabywać nowe umiejętności z zakresu przyrody i ochrony środowiska oraz uatrakcyjni nauczanie poprzez wprowadzenie zajęć terenowych i żywych lekcji przyrody.
Cała inwestycja powstała dzięki dofinansowaniu WFOśiGW w Katowicach w kwocie 70 tyś. zł. Wkład własny Gminy Istebna wynosi 17 500 zł, a całkowity koszt projektu wyniósł 87 500 zł.
Informacje z przebiegu wydarzenia na stronie: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=784627117134118&id=100067605099361
Szczególne podziękowania składamy p. dyrektorowi Bogdanowi Ligockiemu i p. Annie Dziewior, dzięki którym możemy teraz cieszyć się nową pracownią.
Dziękujemy również rodzicom, którzy w wolnym czasie pomagali w stworzeniu tego wyjątkowego miejsca.