23 Kwiecień 2024, 19:00
plakat na konkurs plastyczny

Zapraszamy!!

Zapraszamy naszych uczniów klas I-VIII do wzięcia udziału w bardzo ciekawym, ogólnopolskim konkursie plastycznym. Uczestnik może zgłosić jedną, samodzielnie wykonaną, wcześniej niepublikowaną, pracę konkursową przedstawiającą męski i żeński strój ludowy wybranego przez siebie regionu dowolnego państwa należącego do Unii Europejskiej. Technika pracy jest dowolna, format pracy to A3, praca płaska, maksymalnie do 2 cm grubości przy technikach wyklejanych. Prace prosimy dostarczyć do pani Magdy Krężelok w terminie do 10 maja. Zachęcamy!