22 Kwiecień 2024, 18:20
Szkolny Festiwal Piosenki 2024

Szkolny Festiwal Piosenki

Mimo zimowej aury na zewnątrz, 17 kwietnia zorganizowaliśmy w naszej szkole wiosenny Festiwal Piosenki. Najmłodsi z klas 0-3 pięknie zaśpiewali piosenki o tej najpiękniejszej porze roku, a soliści oraz duety ze starszych klas pokazali bardzo zróżnicowany repertuar, od jazzu przez pieśń patriotyczną aż po klasykę polskiej piosenki. Niespodzianką był występ pań nauczycielek, które zaśpiewały przebój Czerwonych Gitar „Tak bardzo się starałem". Klasy 0-3 uczyły się utworów pod kierunkiem swoich wychowawczyń. Pozostałe dzieci zostały przygotowane przez panią Natalię Muchę, a koncert poprowadził wraz z nią nasz nauczyciel muzyki, pan Piotr Kohut. Czekamy na przyszły rok i nowe talenty!