14 Kwiecień 2024, 18:00
Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Sukces EWELINY BOCEK

Gminę Istebna reprezentowała druhna z jednostki OSP Istebna Zaolzie - uczennica naszej szkoły z kl. 6 Ewelina Bocek, która zajęła trzecie miejsce w grupie wiekowej klas V-VIII. Jest to pierwszy historyczny taki sukces na szczeblu powiatowym tej jednostki.
GRATULACJE!!!!
Więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/
ospistebnazaolzie/posts/736237035285168 (zdjęcie pochodzi z w/w strony)