31 Maj 2023, 16:28

30 maja 2023

We wtorek w szkolnych progach gościliśmy rodziców dzieci kl.0 - 3.
Dzieci z oddziału przedszkolnego i  kl.1 wystąpiły w przedstawieniu pt."Niesforna żabka".
Uczniowie kl.2 i kl.3 przedstawiły rodzicom montaż słowno-muzyczny.
Na scenie pojawili się także laureaci szkolnych konkursów- recytatorskiego i piosenki.
Kolejnym punktem obchodów Dnia Matki i Ojca był występ uczniów kl.6-8 w przedstawieniu "Świtezianka"

Dziękujemy wychowawcom i opiekunom za wspaniałe przygotowanie podopiecznych!!!