24 Maj 2023, 11:44

Program Archipelag Skarbów

Program będzie realizowany w dniach 29 – 30 maja 2023r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego (dawne gimnazjum) w Istebnej w godzinach 9.00 – 12.30 dla uczniów klas 8 szkół podstawowych Gminy Istebna.
Archipelag Skarbów to niezwykła – żywa i dynamiczna propozycja profilaktyczna skierowana do młodzieży z Trójwsi. Podczas zajęć grupa dziewcząt i chłopców zamienia się w poszukiwaczy skarbów, jakimi są głębokie szczęście, trwała miłość i przyjaźń oraz realizacja w życiu własnych pasji i marzeń.
29 maja o godzinie 17.00 na sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego (dawne gimnazjum) w Istebnej odbędzie się spotkanie dla rodziców. Spotkanie dotyczy tego, jak w pozytywny sposób towarzyszyć nastolatkom w ich drodze dorastania.

Fundacja YAQ projekt – Pracownia Rozwoju Społecznego jest licencjonowanym partnerem Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej, który jest właścicielem praw autorskich rekomendowanego programu profilaktyki zintegrowanej Archipelag Skarbów®.

Zapraszamy!