17 Maj 2023, 18:33

Informacja dla rodziców

Przypominamy rodzicom o konieczności złożenia do Urzędu Gminy Istebna wniosków na dowóz uczniów klas 1 – 4 i dzieci 5-6 letnich, których droga z domu do szkoły lub oddziału przedszkolnego przekracza 3 km i uczniów klas 5-8, których droga z domu do szkoły przekracza 4 km.
Dokumenty można pobrać z naszej strony szkolnej (http://www.sp2istebna.beskidy.pl/index.php?p=1_1&nid=324), ze strony internetowej Urzędu Gminy w zakładce Edukacja w podstronie Dowóz uczniów do szkół pod linkiem: https://www.istebna.eu/mieszkaniec/dow-z-uczni-w-do-szk-o oraz w sekretariacie szkoły lub w Urzędzie Gminy.
Komplet podpisanych dokumentów należy złożyć na biuro podawcze Urzędu Gminy do 30 czerwca br.

Wymagane dokumenty:

1. Wniosek na dowóz do publicznego przedszkola, szkoły lub ośrodka umożliwiającego realizację rocznego przygotowania przedszkolnego, obowiązku szkolnego i obowiązku nauki,

2. Załącznik nr 1 do wniosku, jeśli dowożone jest rodzeństwo wspólnie jednym samochodem,

3. Zaświadczenie dyrektora szkoły, że dziecko jest uczniem bądź zostało zapisane do szkoły,

4. Klauzula RODO.

W razie pytań proszę dzwonić pod nr tel. 33 855 60 87 wew.56. (pracownik Grażyna Matuszna)

Oświadzenie o wspólnym dowozie zał. nr 1 do wniosku
Wniosek na dowóz dziecka do szkoły nowy
Załącznik nr 2 zaświadczenie dla szkół