8 Maj 2023, 22:31

Zawody - 5.05.2023

Dwie drużyny chłopców i jedna dziewcząt reprezentowała naszą szkołę w gminnych zawodach. Uczniowie brali udział w czterech konkurencjach:
- skoku w dal
- rzucie piłeczką palantową
- biegu na 60m
- biegu na 600m/800m
Gratulacje dla naszych zawodników oraz ich opiekunów!!!
I grupa chłopców w składzie:
Antek Marekwica, Tomek Dziewior, Wojtek Kohut, Nataniel Gawliczek, Bartosz Legierski

II grupa chłopców w składzie:
Dawid Bocek, Jonasz Legierski, Filip Niwczyk, Tobiasz Kobielusz, Gabryś Idziniak

Grupa dziewcząt w składzie:
Antosia Lipowska, Ola Kohut, Zuzia Zowada, Anais Szalbót-Juroszek, Zosia Dziewior

Opiekunowie:
p. Wojtek Małyjurek i p. Amelia Jałowiczor