18 Kwiecień 2023, 17:11
organizatorzy-jurorzy-oraz-wszyscy-uczestnicy-konkursu

V Gminny Konkurs Recytatorski w Istebnej

14 kwietnia 2023 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Istebnej odbył się V Gminny Konkurs Recytatorski w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4 – 6 oraz klasy 7-8.
Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów. W starszej kategorii wiekowej III miejsce zdobył Filip Niwczyk z kl.8
GRATULACJE dla wszystkich uczestników oraz zdobywcy nagrody FILIPA!!!
Zdjęcie ze strony zspistebna.pl
Relacja oraz zdjęcia z konkursu na stronie:
W konkursie brali udział:
kl.4 Antek Marekwica, Wojtek Kohut
kl.7 Anais Szalbót-Juroszek