24 Październik 2022, 20:45
Goście wraz z dziećmi SP2 Istebna

24.10.2022 - otwarcie stołówki w ramach modułu 3 wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu" dotyczącego wspierania w latach 2019-2023 organów prowadzących publiczne szkoły podstawowe w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki przez organizację stołówek i miejsc spożywania posiłków.

Projekt obejmował działania dotyczące: Doposażenia i poprawy standardu obecnie funkcjonującej stołówki szkolnej (własnej kuchni i jadalni)
Na projekt przeznaczono 100 000 złotych, w tym 80 000 zł z budżetu państwa. Gmina Istebna – jako organ prowadzący – zapewniło finansowy wkład własny stanowiący 20% kosztów realizacji zadania, tj. kwotę 20 000 zł.

Więcej informacji wkrótce..